npr     POSNET    NOVITUS    SHARP    ELZAB    EMAR     INSERT    INSOFT    SYMPLEX ACTION   
Start Sklep Kolektory danych Unitech PA600PE
DrukujE-mail
Skaner Magellan 3200VSiKomputer REAL POS 40

Unitech PA600PE
Powiększ zdjęcie


Unitech PA600PE

Cena za sztukę (szt.): Zapytaj o cenę

Zapytaj o produkt

PA600PE firmy Unitech to innowacyjne i ergonomiczne rozwiązanie łączące cechy lekkiego komputera przenośnego i telefonu komórkowego. Z rozszerzoną pamięcią oraz nowoczesną, w pełni zintegrowaną platformą komunikacji PA600 PE oferuje zwiększoną stabilność, gdy jest ona potrzebna najbardziej.

Ergonomiczna klawiatura wzorowana na telefonach komórkowych powoduje, że praca z PA600 PE jest intuicyjna i szybka, a wbudowany czytnik kodów kreskowych znacznie przyspiesza wprowadzanie danych i zwiększa wydajność pracownika.

PA600 PE wyposażony jest w dużej pojemności pamięci Flash ROM 320MB i szybka pamięć operacyjną SDRAM 128 MB, która umożliwia płynne i precyzyjne wykonywanie zadań oraz zarządzanie danymi dostosowane do wciąż rosnących potrzeb wymagającego rynku AutoID. Funkcjonalność i niezawodność są istotnymi cechami funkcjonowania tego terminala.

Unitech PA600 PE jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko ze względu na swoją wszechstronność, ale również ze względu na wytrzymałość. Pracując w transporcie czy mobilnym serwisie, nie musimy się już martwić o zmienne warunki, ponieważ nasze urządzenie jest na nie odporne. Mimo dużego ( 3,5" ) odkrytego wyświetlacza dotykowego, jego poziom zabezpieczeń oceniono poziomie norm przemysłowych IP64/IP65. Temperatura pracy tego terminala może być niższa od zera stopni ( pozytywne testy w temp. -10oC ).

Z bezproblemową i kompleksową platformą łączności oraz przyjaznymi dla użytkownika funkcjami, PA600 Phone Edition to idealne urządzenie również do prowadzenia sprzedaży mobilnej. PA600 Phone Edition jest w stanie działać w najtrudniejszych warunkach środowiskowych minimalizując przestoje i koszty napraw. Inne ważne udogodnienia to nowy system operacyjny Windows Mobile 6.1 Phone Edition

Unitech PA600 Phone Edition wyróżnia się w swojej klasie skutecznością, funkcjonalnością, innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi oraz zaawansowanymi technologiami transmisji danych, dostarcza użytkownikom niezbędnych informacji w dowolnym miejscu i o dowolym czasie.

Zastosowanie

Sprzedaż mobilna, serwis, logistyka, magazyn, inwentaryzacja.

Recenzje klientów:

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Aby dodać recenzję, zaloguj się.


więcej kategorii


Batch'owe (7)


PDA (7)


Sklepowo-magazynowe (4)


Ostatnia aktualizacja: niedziela, 25 luty 2018 11:56

Wyszukiwanie rozszerzone

Lista produktów

stat4u

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Nasza Polityką Prywatności.

Czy zgadzasz się z powyższymi postanowieniami?