npr     POSNET    NOVITUS    SHARP    ELZAB    EMAR     INSERT    INSOFT    SYMPLEX ACTION   
Start Sklep Oprogramowanie Antywirusy Antivirus ESET NOD32 Antivirus Nowa licencja
DrukujE-mail
Czytnik kart magnetycznychDodatek ekran dotykowy SB4

ESET NOD32 Antivirus Nowa licencja
Powiększ zdjęcie


ESET NOD32 Antivirus Nowa licencja

Cena za sztukę (szt.): 200,00 zł netto
246,00 zł (z VAT)


Zapytaj o produkt

Program antywirusowy i antyspyware dla Windows NT4.0 SP6/2000/XP/Tablet PC/Vista/Windows 7. Licencja w wersji elektronicznej, program do pobrania z Internetu.

ESET NOD32 Antivirus jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm jak i dla użytkowników domowych.

Antywirus / Antyspyware Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń oparta na technologii ThreatSense znanej z rozwiązania ESET NOD32 Antivirus. Chroni m.in. przed wirusami, programami wykradającymi hasła, trojanami, robakami, rootkitami, spyware, adware, keyloggerami i phishingiem. ESET SysRescue Tworzy dysk ratunkowy, pozwalający uruchomić system Windows z płyty CD / DVD i przeprowadzić dokładne skanowanie komputera.

ESET SysInspector Przeprowadza dokładną diagnozę systemu operacyjnego pomagając w przywracaniu komputera do stanu poprawnej pracy.

Kontrola dostępu do pamięci przenośnych Umożliwia blokowanie dostępu do pamięci USB (pendrive), dyskietek i płyt CD/DVD oferując użytkownikowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami za pośrednictwem pamięci przenośnych. Antywirus i antyspyware ESET NOD32 Antivirus to program antywirusowy chroniący przed różnymi rodzajami zagrożeń – wirusami, trojanami, spyware, rootkitami, robakami internetowymi, a także przed adware i phishingiem. Skutecznie chroni Twój komputer podczas przeglądania stron WWW, odbierania poczty elektronicznej, a także korzystania z banku internetowego. Dzięki niewidocznej pracy w tle, zapewnia Ci nieprzerwaną ochronę, pełne bezpieczeństwo i komfort pracy. Sztuczna inteligencja Do ochrony Twojego komputera ESET NOD32 Antivirus wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji (m.in. zaawansowaną analizę heurystyczną), dzięki którym jest w stanie samodzielnie ocenić, czy nieznany program stanowi zagrożenie, nawet jeżeli jeszcze żaden z producentów programów antywirusowych nie posiada na nie szczepionki. ESET NOD32 Antivirus, niczym wirtualny analityk, samodzielnie bada, jak podejrzany kod zachowuje się w Twoim komputerze. Połączenie mechanizmów sztucznej inteligencji z regularnie aktualizowaną bazą znanych zagrożeń gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Niespotykana szybkość działania Dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji oraz wyjątkowo niskiemu obciążeniu komputera, ESET NOD32 Antivirus jest jednym z najszybciej działających programów antywirusowych dostępnych na rynku.

 • 2-4 użytkowników
 • 3 lata
 • Nowa licencja
 • POBIERZ DEMO
 • Recenzje klientów:

  Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
  Aby dodać recenzję, zaloguj się.


  Ostatnia aktualizacja: czwartek, 13 grudzień 2018 06:30

  Wyszukiwanie rozszerzone

  Lista produktów

  stat4u

  Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Nasza Polityką Prywatności.

  Czy zgadzasz się z powyższymi postanowieniami?