npr     POSNET    NOVITUS    SHARP    ELZAB    EMAR     INSERT    INSOFT    SYMPLEX ACTION   
Drukuj

Znaczniki Czasu

Zgodnie z przepisami o podpisie elektronicznym kwalifikowane znaczniki czasu stanowią dowód istnienia określonej treści (w szczególności dokumentu oznaczonego podpisem elektronicznym) w danym czasie. Znakowanie czasem przez kwalifikowany podmiot świadczący usługi certyfikacyjne wywołuje skutki prawne daty pewnej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Kwalifikowane znaczniki czasu gwarantują, że w określonym czasie istniała dana treść w dokumencie opatrzonym podpisem elektronicznym. Zgodnie z kodeksem cywilnym znakowanie nimi przez podmiot świadczący usługi certyfikacyjne wywołuje skutki prawne w postaci daty pewnej.

Kwalifikowany znacznik czasu zapewnia dokumentowi wiarygodność („data pewna”) oraz gwarantuje, że dokument ten istniał w określonym czasie. Można też dzięki niemu udowodnić, że dokument nie był od tego czasu zmieniany.

Kwalifikowane znaczniki czasu wykorzystuje się między innymiprzy podpisywaniufaktur elektronicznych, umów i zleceń w formie elektronicznej oraz dokumentacji medycznej przesyłanej drogą elektroniczną. Używane są one również przy przesyłaniu podań czy wniosków do podmiotów administracji publicznej, a także na aukcjach internetowych.

L.p.

Kwalifikowany znacznik czasu

Cena netto
1.

Pakiet 100 znaczników - okres ważności 1 rok

29 zł
2. Pakiet 500 znaczników - okres ważności 1 rok 45 zł
3. Pakiet 1000 znaczników - okres ważności 1 rok 89 zł
4. Pakiet 5000 znaczników - okres ważności 1 rok 399
5. Pakiet 10000 znaczników - okres ważności 1 rok 749
6. Pakiet 50000 znaczników i więcej  - okres ważności 1 rok cena do negocjacjiOstatnia aktualizacja: niedziela, 25 luty 2018 11:55

Wyszukiwanie rozszerzone

Lista produktów

stat4u

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Nasza Polityką Prywatności.

Czy zgadzasz się z powyższymi postanowieniami?